Náboj brokový CCI, Bismuth Shotshell, 9mm Luger, 53GR (3,44g), brok No. 12
CCI HEVI-Bismuth 9mm Luger Shotshell, brok č. 11, 2,79 g
CCI HEVI-Bismuth 9mm Luger Shotshell je speciální náboj určený pro eliminaci škodné na krátké vzdálenosti. Díky brokové náplni z bismutu nabízí účinné rozptýlené krytí, které je ideální pro hady, drobné škůdce a jiné malé cíle, kde je potřeba rychlá reakce a minimální riziko průstřelu.
Náboj využívá HEVI-Bismuth broky s hustotou 9,6 g/cm3, které se svou energií blíží olovu, ale zároveň splňují netoxické požadavky. Velikost broků č. 11 zajišťuje jemný, hustý obrazec ideální pro krátké vzdálenosti.
Střelivo je osazeno bezolovnatou zápalkou Catalyst a vychází z osvědčené konstrukce pistolových shotshell nábojů CCI. Úsťová rychlost 290 m/s (950 fps) poskytuje dostatečný výkon při zachování bezpečného použití v běžných pistolích ráže 9 mm Luger.
Hlavní výhody
- zcela bezolovnaté střelivo – vhodné i do regulovaných oblastí
- bismutové broky s hustotou blízkou olovu (9,6 g/cm3)
- jemný brok č. 11 pro hustý obrazec na krátkou vzdálenost
- ideální pro likvidaci škodné a drobných škůdců
- bezolovnatá zápalka Catalyst
- spolehlivá konstrukce pistolového shotshell náboje
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | 9 mm Luger |
| Typ náboje | Shotshell (brokový náboj) |
| Velikost broků | č. 11 |
| Materiál broků | bismut |
| Hmotnost náplně | 43 gr / 2,79 g |
| Hustota materiálu | 9,6 g/cm3 |
| Úsťová rychlost | 950 fps / 290 m/s |
| Počet nábojů v balení | 10 ks |
| Použití | škodná (varmint), krátká vzdálenost |
CCI HEVI-Bismuth 9mm Shotshell je ideální řešení pro situace, kdy potřebujete rychle a bezpečně eliminovat drobné škůdce na krátkou vzdálenost, a zároveň splnit požadavky na netoxické střelivo.
SEO title: CCI HEVI-Bismuth 9mm Luger Shotshell brok č.11
Meta description: CCI HEVI-Bismuth 9mm Luger shotshell s broky č.11. Bezolovnaté střelivo pro likvidaci škodné na krátkou vzdálenost.
Video
Podobné produkty
|
FEDPWBX285-3
|
Náboj brokový Federal, Black Cloud FS Steel, 28x76mm, náplň 21g, brok 3,3mm FEDPWBX285-3 |
skladem |
38 Kč
950 Kč / 25 ks
|
|
|
FEDTGS128-7.5
|
Náboj brokový Federal Premium, Top Gun Shot, 12x70mm, náplň 28g, brok 2,4mm FEDTGS128-7.5 |
skladem |
11,20 Kč
280 Kč / 25 ks
|
|
|
SBV044832
|
Náboj kulový Sellier&Bellot, FOX, 12/76, brok 3,5mm, 36g SBV044832 |
skladem |
16,80 Kč
420 Kč / 25 ks
|
|
![]() HEVHS14004EU
|
Náboj brokový HEVI-Shot, Bismuth, 12x76mm, brok 3,3mm, náplň 39g HEVHS14004EU |
skladem |
51 Kč
1 275 Kč / 25 ks
|
