Prodej

Prodejna

PROARMS OUTDOOR CENTER je největší prodejna o rozloze 700 m² s nejširším sortimentem a vybavením pro střelce, lovce a profesionály z oblasti bezpečnosti a ozbrojených složek. Zároveň to je i provozovna a distribuční sklad firmy PROARMS CZ. Prodejna je určena jak pro koncové zákazníky, tak především i pro velkoobchodní odběratele firmy PROARMS CZ, kteří zde naleznou komplexní sortiment zboží pro své prodejny.

Profesionální tým

Poradit vám jsou připraveni profesionálové, pro které jejich činnost není pouze pracovní náplní, ale i celoživotním posláním – životním stylem. Tito lidé mají dlouholeté, praktické zkušenosti s tím, co prezentují. Všichni mají praktickou zkušenost s lovem, myslivostí, službou u speciálních útvarů nebo sportovní střelbou.

Pokud si potřebujete cokoliv ujasnit, kdykoliv nás kontaktujte, veškeré vaše dotazy rádi zodpovíme!

Katalogy a propagační předměty

K veškerému nabízenému zboží disponujeme velkým množstvím katalogů a propagačních předmětů, které vám rádi na vyžádání poskytneme. Již v minulosti bylo zvykem dodávat katalogy s každou dodávkou zboží na vaše prodejny. V současné době máme v Českém jazyce k dispozici katalogy firem Hornady, A-TEC, GRS Riflestocks a Allien Gear Holsters, ostatní jsou především v angličtině.