Náboj brokový CCI, Shotshell, 9mm Luger, 53GR, broky č. 12
CCI 9mm Luger Shotshell, brok č. 12, 3,43 g
CCI 9mm Luger Shotshell je speciální pistolové brokové střelivo určené pro likvidaci škodné na velmi krátké vzdálenosti. Díky rozptylovému účinku broků výrazně zvyšuje pravděpodobnost zásahu malých a pohyblivých cílů, jako jsou hadi či drobní škůdci.
Náboj je osazen jemnými broky velikosti č. 12, které vytvářejí hustý obrazec ideální pro použití v omezeném prostoru. Celková hmotnost náplně 53 gr / 3,43 g poskytuje dostatečný účinek při zachování bezpečného použití v krátkých vzdálenostech.
Úsťová rychlost 274 m/s (900 fps) a osvědčená konstrukce CCI zajišťují konzistentní rozptyl a spolehlivý výkon. Náboje jsou baleny v praktickém opakovaně použitelném balení po 10 kusech.
Hlavní výhody
- ideální pro likvidaci škodné na krátkou vzdálenost
- jemný brok č. 12 pro velmi hustý obrazec
- vyšší pravděpodobnost zásahu malých cílů
- spolehlivý a konzistentní rozptyl
- praktické balení po 10 ks
- vhodné pro použití v omezeném prostoru
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | 9 mm Luger |
| Typ náboje | Shotshell (brokový náboj) |
| Velikost broků | č. 12 |
| Hmotnost náplně | 53 gr / 3,43 g |
| Úsťová rychlost | 900 fps / 274 m/s |
| Délka testovací hlavně | 4" / 102 mm |
| Počet nábojů v balení | 10 ks |
| Použití | škodná (varmint), krátká vzdálenost |
CCI 9mm Luger Shotshell je ideální volbou pro situace, kdy potřebujete rychle a efektivně zasáhnout malé cíle na krátkou vzdálenost s maximální pravděpodobností zásahu.
SEO title: CCI 9mm Luger Shotshell brok č.12 10 ks
Meta description: CCI 9mm Luger shotshell s broky č.12. Ideální střelivo pro likvidaci škodné na krátkou vzdálenost.
Video
Podobné produkty
|
FEDPWBX285-3
|
Náboj brokový Federal, Black Cloud FS Steel, 28x76mm, náplň 21g, brok 3,3mm FEDPWBX285-3 |
skladem |
38 Kč
950 Kč / 25 ks
|
|
|
FEDTGS128-7.5
|
Náboj brokový Federal Premium, Top Gun Shot, 12x70mm, náplň 28g, brok 2,4mm FEDTGS128-7.5 |
skladem |
11,20 Kč
280 Kč / 25 ks
|
|
|
SBV044832
|
Náboj kulový Sellier&Bellot, FOX, 12/76, brok 3,5mm, 36g SBV044832 |
skladem |
16,80 Kč
420 Kč / 25 ks
|
|
![]() HEVHS14004EU
|
Náboj brokový HEVI-Shot, Bismuth, 12x76mm, brok 3,3mm, náplň 39g HEVHS14004EU |
skladem |
51 Kč
1 275 Kč / 25 ks
|
