Náboj kulový CCI, BIG 4 Shotshell, 9mm Luger, 50GR (3,24g),
CCI Big 4 9mm Luger Shotshell, brok č. 4, 2,92 g
CCI Big 4 9mm Luger Shotshell je výkonnější varianta pistolového brokového střeliva určená pro likvidaci škodné na větší vzdálenosti než u běžných shotshell nábojů. Díky použití větších broků poskytuje vyšší energii a lepší účinek na odolnější cíle.
Náboj je osazen olověnými broky č. 4, které mají výrazně vyšší hmotnost než jemné broky používané u standardních shotshell nábojů. Výsledkem je větší průbojnost, vyšší energie a efektivní zásah i na delší vzdálenosti, což umožňuje použití i na větší škůdce.
Úsťová rychlost 305 m/s (1000 fps) v kombinaci s náplní 45 gr / 2,92 g zajišťuje optimální rovnováhu mezi rozptylem a účinkem. Konstrukce vychází z osvědčených pistolových shotshell nábojů CCI a nabízí konzistentní obrazec a spolehlivý výkon.
Hlavní výhody
- výkonnější shotshell střelivo s větším dosahem
- broky č. 4 pro vyšší energii a průbojnost
- účinné i na větší škůdce
- konzistentní rozptyl a spolehlivý výkon
- praktické opakovaně použitelné balení
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | 9 mm Luger |
| Typ náboje | Shotshell (brokový náboj) |
| Velikost broků | č. 4 |
| Materiál broků | olovo |
| Hmotnost náplně | 45 gr / 2,92 g |
| Úsťová rychlost | 1000 fps / 305 m/s |
| Délka testovací hlavně | 4" / 102 mm |
| Počet nábojů v balení | 10 ks |
| Použití | škodná (varmint), krátká až střední vzdálenost |
CCI Big 4 9mm Shotshell rozšiřuje možnosti pistolových brokových nábojů a je ideální volbou pro střelce, kteří potřebují vyšší účinnost a dosah při likvidaci škodné.
SEO title: CCI Big 4 9mm Luger Shotshell brok č.4
Meta description: CCI Big 4 9mm Luger shotshell s broky č.4. Výkonnější střelivo pro likvidaci škodné s vyšším dosahem a energií.
Video
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|