Náboj kulový CCI, Blazer Aluminium, 10mm Auto, 200GR (12,90g), TMJ
skladem
770 Kč
50 ks/bal, 15,40 Kč/ks
636,36 Kč (12,73 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
CCI3597
Ráže:
10 mm Auto
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
50 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Blazer® Aluminum – vystřílejte víc za méně
Trénujte víc a levněji se střelivem Blazer® Aluminum. Tato laborace používá hliníkové nábojnice, které drží cenu nízko, a přitom nabízí spolehlivý a přesný výkon vhodný pro trénink na střelnici.
- Tepelně zpracované hliníkové nábojnice z materiálu letecké jakosti.
- Kvalitní střely a spolehlivé zápalky pro konzistentní výkon.
- Výhodná cena pro pravidelný trénink a vysoké objemy střelby.
Specifikace
| Ráže | 10mm Auto |
|---|---|
| Hmotnost střely | 200 gr |
| Typ střely | Full Metal Jacket (FMJ) |
| Počáteční rychlost | 1 ,050 ,fps (? ,320 ,m/s) |
| Množství v balení | 50 ,ks |
| Určení | terčová střelba / trénink |
Blazer Aluminum 10mm Auto 200 gr FMJ – cenově výhodné tréninkové střelivo s hliníkovými nábojnicemi a spolehlivým, přesným výkonem.
Parametry náboje Blazer 10 mm Auto Aluminium 200 grs FMJ
tabulka
křivka
| Brand | Aluminium |
|---|---|
| Druh náboje | pistolový a revolverový |
| Ráže | 10 mm Auto |
| Hmotnost střely | 200 grs (12.96 g) |
| Délka náboje | 32,0 mm |
| Rychlost V0 | 320,0 m/s |
| Energie E0 | 664,3 J |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|