Náboj kulový CCI, Blazer Brass, 9mm Luger, 115GR (7,5g), FMJ
skladem
449,50 Kč
335 Kč
50 ks/bal, 6,70 Kč/ks
276,86 Kč (5,54 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
CCI5200
Ráže:
9 mm Luger
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
50 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
CCI Blazer® Brass 9mm Luger 115 gr FMJ – spolehlivé střelivo pro trénink a střelnici
Blazer® Brass je osvědčené pistolové střelivo navržené pro cenově dostupný a spolehlivý trénink. Díky použití mosazných nábojnic, kvalitních zápalek a čistě hořícího prachu nabízí konzistentní výkon a bezproblémovou funkci ve většině zbraní.
Náboj je osazen střelou FMJ (Full Metal Jacket) o hmotnosti 115 gr / 7,45 g, která zajišťuje stabilní balistiku a spolehlivé podávání. Mosazné nábojnice jsou navíc přebíjitelné, což ocení střelci, kteří si sami vyrábějí střelivo.
Hlavní výhody
- mosazné nábojnice vhodné pro přebíjení,
- spolehlivý výkon a dobrá přesnost,
- čistě hořící prach pro menší zanášení zbraně,
- standardní Boxer zápalky pro snadné přebíjení,
- výhodná volba pro trénink a hobby střelbu.
Technické parametry
| Ráže | 9mm Luger |
|---|---|
| Hmotnost střely | 115 gr / 7,45 g |
| Typ střely | FMJ – Full Metal Jacket |
| Úsťová rychlost | 1145 fps / 349 m/s |
| Balení | 50 ks |
| Určení | terčová a tréninková střelba |
Balistické údaje
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 1145 fps / 349 m/s |
| 50 yd / 45,7 m | 1058 fps / 322 m/s |
| 100 yd / 91,4 m | 994 fps / 303 m/s |
Využití
Blazer® Brass 9mm Luger 115 gr FMJ je ideální volbou pro střelce hledající dostupné a spolehlivé střelivo pro pravidelný trénink, rekreační střelbu i vyšší nástřely na střelnici. Díky mosazným nábojnicím nabízí navíc možnost dalšího využití při přebíjení.
Parametry náboje Blazer 9 mm Luger Brass 115 grs FMJ
tabulka
křivka
| Brand | Brass |
|---|---|
| Druh náboje | pistolový a revolverový |
| Ráže | 9 mm Luger |
| Hmotnost střely | 115 grs (7.45 g) |
| Délka náboje | 29,7 mm |
| Rychlost V0 | 349,3 m/s |
| Energie E0 | 455,0 J |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|