Náboj kulový CCI, Blazer Brass, 9mm Luger, 124GR (8,0g), FMJ
skladem
640 Kč
335 Kč
50 ks/bal, 6,70 Kč/ks
276,86 Kč (5,54 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
CCI5201
Ráže:
9 mm Luger
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
50 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
CCI Blazer® Brass 9mm Luger 124 gr FMJ – spolehlivé střelivo pro každodenní trénink
CCI Blazer® Brass je osvědčené pistolové střelivo určené pro cenově efektivní a spolehlivý trénink. Díky použití kvalitních komponentů, mosazných nábojnic a čistě hořícího prachu nabízí stabilní výkon a bezproblémovou funkci v široké škále pistolí a karabin v ráži 9mm Luger.
Střela typu FMJ (Full Metal Jacket) o hmotnosti 124 gr / 8,04 g zajišťuje vyváženou balistiku, klidnější chod zbraně oproti lehčím laboracím a spolehlivé podávání. Mosazné nábojnice jsou navíc vhodné pro přebíjení.
Hlavní výhody
- mosazné nábojnice vhodné pro přebíjení,
- standardní Boxer zápalky pro snadnou manipulaci,
- čistě hořící prach pro menší zanášení zbraně,
- vyvážená laborace 124 gr pro stabilní a příjemnou střelbu,
- výborný poměr cena / výkon pro trénink.
Technické parametry
| Ráže | 9mm Luger |
|---|---|
| Hmotnost střely | 124 gr / 8,04 g |
| Typ střely | FMJ – Full Metal Jacket |
| Úsťová rychlost | 1090 fps / 332 m/s |
| Balení | 50 ks |
| Určení | terčová a tréninková střelba |
Balistické údaje
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 1090 fps / 332 m/s |
| 50 yd / 45,7 m | 1019 fps / 311 m/s |
| 100 yd / 91,4 m | 965 fps / 294 m/s |
Využití
CCI Blazer® Brass 9mm Luger 124 gr FMJ je ideální volbou pro střelce hledající spolehlivé a cenově dostupné střelivo pro pravidelný trénink, hobby střelbu i vyšší nástřely. Díky mosazným nábojnicím je vhodné také pro další využití při přebíjení.
Parametry náboje Blazer 9 mm Luger Brass 124 grs FMJ
tabulka
křivka
| Brand | Brass |
|---|---|
| Druh náboje | pistolový a revolverový |
| Ráže | 9 mm Luger |
| Hmotnost střely | 124 grs (8.04 g) |
| Délka náboje | 27,7 mm |
| Rychlost V0 | 332,2 m/s |
| Energie E0 | 443,8 J |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|