Náboj kulový CCI, Blazer High Velocity, .22 LR, 40GR (2,6g), Solid LRN
CCI Blazer .22 LR, 40 gr / 2,59 g Lead Round Nose
CCI Blazer .22 LR je spolehlivé a cenově dostupné malorážkové střelivo vhodné pro každodenní střelbu. Díky vyvážené laboraci a kvalitní střele je ideální jak pro rekreační střelbu (plinking), tak pro lov drobné zvěře.
Střela typu LRN (Lead Round Nose) o hmotnosti 40 gr / 2,59 g poskytuje stabilní let a konzistentní výsledky na terči. Úsťová rychlost 376 m/s (1235 fps) nabízí dostatečný výkon pro univerzální použití při zachování dobré přesnosti.
Střelivo je optimalizováno pro spolehlivý chod v samonabíjecích zbraních, kde vyniká bezproblémovým podáváním a zapalováním. Kvalitní komponenty CCI zajišťují konzistentní výkon náboj od náboje, což ocení jak začátečníci, tak pokročilí střelci.
Hlavní výhody
- univerzální střelivo pro rekreační střelbu i lov drobné zvěře
- olověná střela LRN pro stabilní let
- spolehlivý chod v samonabíjecích zbraních
- konzistentní výkon a dobrá přesnost
- výhodný poměr cena/výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .22 LR |
| Hmotnost střely | 40 gr / 2,59 g |
| Typ střely | Lead Round Nose (LRN) |
| Úsťová rychlost | 1235 fps / 376 m/s |
| Balistický koeficient | 0,133 |
| Počet nábojů v balení | 50 ks |
| Použití | rekreační střelba, lov drobné zvěře |
| Materiál střely | olovo |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 1235 fps / 376 m/s |
| 50 yd / 46 m | 1095 fps / 334 m/s |
| 75 yd / 69 m | 1044 fps / 318 m/s |
| 100 yd / 91 m | 1001 fps / 305 m/s |
CCI Blazer .22 LR je ideální volbou pro střelce, kteří hledají dostupné, spolehlivé a univerzální střelivo pro pravidelné použití.
SEO title: CCI Blazer .22 LR 40 gr LRN spolehlivé střelivo
Meta description: CCI Blazer .22 LR 40 gr LRN. Univerzální střelivo pro plinking i lov drobné zvěře, spolehlivé v samonabíjecích zbraních.
Podobné produkty
|
CCI10019
-16%
|
Náboj kulový CCI, Blazer High Velocity, .22LR, 38GR (2,46g), Solid LRN CCI10019 |
skladem |
4,64 Kč
3,90 Kč
780 Kč / 200 ks
|
|
|
REM21280
|
Náboj kulový Remington, Yellow Jacket, .22LR, 33GR (2,13g), PTCHP REM21280 |
skladem |
3,60 Kč
360 Kč / 100 ks
|
|
|
CCI960CC
|
Náboj kulový CCI, Uppercut 22, .22LR, 32GR (2,07g), JHP Jacked Hollow Point CCI960CC |
skladem |
6,40 Kč
320 Kč / 50 ks
|
|
|
CCI22SMX
|
Náboj kulový CCI, Suppressor MAX, .22LR, 45GR (2,91g), SGM Segmented Hollow Point CCI22SMX |
skladem |
4,43 Kč
443 Kč / 100 ks
|