Náboj kulový CCI, Clean-22 Suppressor, .22LR, 45GR (2,92g), Black RN
CCI Clean-22 Suppressor .22 LR, 45 gr / 2,92 g Lead Round Nose, 200 ks
CCI Clean-22 Suppressor .22 LR je moderní malorážkové střelivo navržené speciálně pro použití s tlumičem. Díky inovativní polymerové povrchové úpravě střely výrazně omezuje zanášení olovem a usnadňuje údržbu zbraně i tlumiče.
Střela typu LRN (Lead Round Nose) o hmotnosti 45 gr / 2,92 g je opatřena speciálním polymerovým povlakem, který dokáže snížit usazování olova v tlumiči až o 60 %. To znamená méně čištění, delší životnost a stabilnější výkon při střelbě.
Úsťová rychlost 305 m/s (1000 fps) je optimalizována pro subsonický provoz, což zajišťuje tichý chod v kombinaci s tlumičem. Střelivo zároveň nabízí výbornou přesnost a spolehlivou funkci v samonabíjecích zbraních.
Osvědčené komponenty CCI, včetně kvalitních zápalek a nábojnic, garantují konzistentní výkon a spolehlivé zapalování při každém výstřelu.
Hlavní výhody
- speciálně navrženo pro použití s tlumičem
- polymerový povlak střely – až o 60 % méně zanášení olovem
- subsonická rychlost pro tichý provoz
- výborná přesnost a konzistence
- spolehlivý chod v samonabíjecích zbraních
- snadnější čištění tlumiče i hlavně
- výhodné balení 200 ks
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .22 LR |
| Hmotnost střely | 45 gr / 2,92 g |
| Typ střely | Lead Round Nose (polymer coated) |
| Úsťová rychlost | 1000 fps / 305 m/s |
| Balistický koeficient | 0,140 |
| Počet nábojů v balení | 200 ks |
| Použití | terčová střelba, použití s tlumičem |
| Materiál střely | olovo s polymerovým povlakem |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 1000 fps / 305 m/s |
| 50 yd / 46 m | 936 fps / 285 m/s |
| 75 yd / 69 m | 909 fps / 277 m/s |
| 100 yd / 91 m | 883 fps / 269 m/s |
CCI Clean-22 Suppressor .22 LR je ideální volbou pro střelce používající tlumiče, kteří chtějí minimalizovat zanášení, zjednodušit údržbu a zároveň zachovat vysokou přesnost a spolehlivost.
SEO title: CCI Clean-22 Suppressor .22 LR 45 gr 200 ks
Meta description: CCI Clean-22 Suppressor .22 LR 45 gr s polymerovým povlakem. Ideální střelivo pro tlumiče s nižším zanášením a vysokou přesností.
Podobné produkty
|
CCI10019
|
Náboj kulový CCI, Blazer High Velocity, .22LR, 38GR (2,46g), Solid LRN CCI10019 |
skladem |
4,64 Kč
928 Kč / 200 ks
|
|
|
REM21280
|
Náboj kulový Remington, Yellow Jacket, .22LR, 33GR (2,13g), PTCHP REM21280 |
skladem |
3,60 Kč
360 Kč / 100 ks
|
|
|
CCI960CC
|
Náboj kulový CCI, Uppercut 22, .22LR, 32GR (2,07g), JHP Jacked Hollow Point CCI960CC |
skladem |
6,40 Kč
320 Kč / 50 ks
|
|
|
CCI22SMX
|
Náboj kulový CCI, Suppressor MAX, .22LR, 45GR (2,91g), SGM Segmented Hollow Point CCI22SMX |
skladem |
4,43 Kč
443 Kč / 100 ks
|