Náboj kulový CCI, Stinger, .22LR, 32GR, CPHP, Hyper Velocity 500 m/s
CCI Stinger .22 LR, 32 gr / 2,07 g Copper Plated Hollow Point
CCI Stinger .22 LR je legendární vysokorychlostní malorážkové střelivo navržené pro maximální výkon při lovu drobné škodné. Díky extrémně vysoké úsťové rychlosti a expanzní dutinové střele poskytuje okamžitý účinek v cíli a plochou balistickou křivku.
Střela typu CPHP (plátovaná dutinová střela) o hmotnosti 32 gr / 2,07 g je optimalizována pro rychlou expanzi a efektivní předání energie. Úsťová rychlost až 500 m/s (1640 fps) řadí Stinger mezi nejvýkonnější náboje v ráži .22 LR.
CCI využívá vlastní osvědčený zápalkový systém a kvalitní mosazné nábojnice, které zajišťují spolehlivé zapálení, konzistentní výkon a vysokou přesnost. Navzdory vysokému výkonu je střelivo laborováno v rámci standardních tlaků, což zajišťuje bezpečné použití ve většině zbraní komorovaných pro .22 LR (doporučeno ověřit kompatibilitu u konkrétní zbraně).
Hlavní výhody
- extrémně vysoká úsťová rychlost – až 500 m/s
- plátovaná dutinová střela (CPHP) pro rychlou expanzi
- výborný účinek na drobnou škodnou
- plochá trajektorie střely
- spolehlivé zápalky a kvalitní mosazné nábojnice CCI
- konzistentní výkon a dobrá přesnost
- laborováno v rámci standardních tlaků
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .22 LR |
| Hmotnost střely | 32 gr / 2,07 g |
| Typ střely | Copper Plated Hollow Point (CPHP) |
| Úsťová rychlost | 1640 fps / 500 m/s |
| Balistický koeficient | 0,084 |
| Počet nábojů v balení | 50 ks |
| Použití | lov škodné (varmint) |
| Materiál nábojnice | mosaz |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 1640 fps / 500 m/s |
| 50 yd / 46 m | 1292 fps / 394 m/s |
| 75 yd / 69 m | 1162 fps / 354 m/s |
| 100 yd / 91 m | 1066 fps / 325 m/s |
CCI Stinger .22 LR je ideální volbou pro střelce, kteří požadují maximální rychlost, spolehlivost a okamžitý účinek při lovu drobné zvěře nebo škodné.
SEO title: CCI Stinger .22 LR 32 gr CPHP vysokorychlostní střelivo
Meta description: CCI Stinger .22 LR 32 gr CPHP s rychlostí 500 m/s. Vysokorychlostní střelivo ideální pro lov škodné a rekreační střelbu.
Video
Podobné produkty
|
CCI10019
|
Náboj kulový CCI, Blazer High Velocity, .22LR, 38GR (2,46g), Solid LRN CCI10019 |
skladem |
4,64 Kč
928 Kč / 200 ks
|
|
|
REM21280
|
Náboj kulový Remington, Yellow Jacket, .22LR, 33GR (2,13g), PTCHP REM21280 |
skladem |
3,60 Kč
360 Kč / 100 ks
|
|
|
CCI960CC
|
Náboj kulový CCI, Uppercut 22, .22LR, 32GR (2,07g), JHP Jacked Hollow Point CCI960CC |
skladem |
6,40 Kč
320 Kč / 50 ks
|
|
|
CCI22SMX
|
Náboj kulový CCI, Suppressor MAX, .22LR, 45GR (2,91g), SGM Segmented Hollow Point CCI22SMX |
skladem |
4,43 Kč
443 Kč / 100 ks
|