Náboj kulový CCI, Target/ Plinking - MINI-MAG, .22 LR, 40GR (2,6g), CPRN
skladem
288 Kč
100 ks/bal, 2,88 Kč/ks
238,02 Kč (2,38 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
CCI0030
Ráže:
.22 Long Rifle
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
100 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo CCI Mini-Mag .22 LR 40 gr (2,6 g) CPRN
CCI Mini-Mag patří mezi nejznámější a nejprověřenější náboje v ráži .22 LR. Nabízí vynikající kombinaci přesnosti, spolehlivosti a čistého chodu, díky čemuž je ideální pro sportovní střelbu i trénink.
Střela typu plátovaná olověná ogivální (CPRN) zajišťuje stabilní let, spolehlivé podávání a minimální zanášení hlavně. Kvalitní zápalky a nábojnice CCI garantují bezproblémovou funkci i v samonabíjecích zbraních.
Hlavní výhody
- Vysoká spolehlivost a bezproblémové podávání
- Čistě hořící prach – menší zanášení hlavně
- Stabilní a přesná střela CPRN
- Kvalitní zápalky CCI pro konzistentní výkon
- Ideální pro sportovní střelbu a trénink
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .22 LR |
| Hmotnost střely | 2,6 g (40 gr) |
| Typ střely | CPRN (Copper Plated Round Nose) |
| Úsťová rychlost | 376 m/s |
| Balistický koeficient | 0,130 |
| Balení | 100 ks |
| Využití | Sportovní střelba, trénink |
Balistika
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Úsťová rychlost | 376 m/s |
| 45,7 m | 333 m/s |
| 68,6 m | 317 m/s |
| 91,4 m | 304 m/s |
Použití
CCI Mini-Mag .22 LR je ideální volbou pro střelce, kteří požadují maximální spolehlivost, čistý chod a konzistentní výkon při sportovní střelbě nebo tréninku.
Video
Podobné produkty
|
CCI10019
|
Náboj kulový CCI, Blazer High Velocity, .22LR, 38GR (2,46g), Solid LRN CCI10019 |
skladem |
4,64 Kč
928 Kč / 200 ks
|
|
|
REM21280
|
Náboj kulový Remington, Yellow Jacket, .22LR, 33GR (2,13g), PTCHP REM21280 |
skladem |
3,60 Kč
360 Kč / 100 ks
|
|
|
CCI960CC
|
Náboj kulový CCI, Uppercut 22, .22LR, 32GR (2,07g), JHP Jacked Hollow Point CCI960CC |
skladem |
6,40 Kč
320 Kč / 50 ks
|
|
|
CCI22SMX
|
Náboj kulový CCI, Suppressor MAX, .22LR, 45GR (2,91g), SGM Segmented Hollow Point CCI22SMX |
skladem |
4,43 Kč
443 Kč / 100 ks
|