Náboj kulový CCI, Varmint MINI-MAG HP, .22 LR, 36GR, CPHP
skladem
288 Kč
100 ks/bal, 2,88 Kč/ks
238,02 Kč (2,38 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
CCI0031
Ráže:
.22 Long Rifle
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
100 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo CCI Mini-Mag .22 LR 36 gr (2,33 g) CPHP
CCI Mini-Mag patří mezi nejpopulárnější náboje v ráži .22 LR a je známý svou vysokou spolehlivostí, čistým chodem a nadstandardní úsťovou rychlostí. Varianta s dutou špičkou (HP) je ideální pro lov škodné a drobné zvěře.
Střela typu plátovaný dutý hrot (CPHP) poskytuje spolehlivou expanzi a vyšší účinek v cíli. Díky kvalitním zápalkám a nábojnicím CCI je zajištěno bezproblémové podávání i v samonabíjecích zbraních.
Hlavní výhody
- Vysoká úsťová rychlost pro lepší účinek v cíli
- Spolehlivá expanze díky dutému hrotu (HP)
- Čistě hořící prach – menší zanášení hlavně
- Bezproblémové podávání i v samonabíjecích zbraních
- Konzistentní výkon díky kvalitním komponentům CCI
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .22 LR |
| Hmotnost střely | 2,33 g (36 gr) |
| Typ střely | CPHP (Copper Plated Hollow Point) |
| Úsťová rychlost | 384 m/s |
| Balistický koeficient | 0,125 |
| Balení | 100 ks |
| Využití | Lov škodné, drobná zvěř |
Balistika
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Úsťová rychlost | 384 m/s |
| 45,7 m | 336 m/s |
| 68,6 m | 319 m/s |
| 91,4 m | 306 m/s |
Použití
CCI Mini-Mag .22 LR 36 gr CPHP je ideální střelivo pro lov drobné zvěře a škodné, kde je požadována spolehlivá expanze, vysoká rychlost a maximální funkční spolehlivost.
Video
Podobné produkty
|
CCI10019
-16%
|
Náboj kulový CCI, Blazer High Velocity, .22LR, 38GR (2,46g), Solid LRN CCI10019 |
skladem |
4,64 Kč
3,90 Kč
780 Kč / 200 ks
|
|
|
REM21280
|
Náboj kulový Remington, Yellow Jacket, .22LR, 33GR (2,13g), PTCHP REM21280 |
skladem |
3,60 Kč
360 Kč / 100 ks
|
|
|
CCI960CC
|
Náboj kulový CCI, Uppercut 22, .22LR, 32GR (2,07g), JHP Jacked Hollow Point CCI960CC |
skladem |
6,40 Kč
320 Kč / 50 ks
|
|
|
CCI22SMX
|
Náboj kulový CCI, Suppressor MAX, .22LR, 45GR (2,91g), SGM Segmented Hollow Point CCI22SMX |
skladem |
4,43 Kč
443 Kč / 100 ks
|