Náboj kulový CCI, Varmint "Stangers", .22LR, 32GR (2,07g), CDHP
CCI Stinger „Stangers“ .22 LR, 32 gr / 2,07 g CPHP, 100 ks
CCI Stinger „Stangers“ .22 LR je speciální edice legendárního vysokorychlostního střeliva Stinger®, vytvořená ve spolupráci se známým střeleckým tvůrcem 22plinkster. Nabízí extrémní rychlost, vysokou přesnost a okamžitý účinek při lovu škodné.
Střela typu CPHP (Copper Plated Hollow Point) o hmotnosti 32 gr / 2,07 g dosahuje úsťové rychlosti 500 m/s (1640 fps), což z ní činí jednu z nejrychlejších .22 LR laborací na trhu. Díky tomu poskytuje plošší trajektorii a maximální energii na krátké až střední vzdálenosti.
Dutinová špička zajišťuje rychlou expanzi a okamžitý účinek v cíli, což je ideální pro lov drobné zvěře a škodné. Střelivo je zároveň laborováno v rámci standardních tlaků, což zajišťuje spolehlivou funkci a dlouhou životnost zbraně.
Samozřejmostí je legendární kvalita zápalek CCI, která garantuje spolehlivé odpaly i při intenzivním použití.
Hlavní výhody
- speciální edice „Stangers“ od 22plinkster
- extrémně vysoká rychlost 1640 fps / 500 m/s
- CPHP střela pro rychlou expanzi
- plošší trajektorie a vysoká energie
- ideální pro lov škodné
- spolehlivá kvalita značky CCI
- výhodné balení 100 ks
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .22 LR |
| Hmotnost střely | 32 gr / 2,07 g |
| Typ střely | Copper Plated Hollow Point (CPHP) |
| Úsťová rychlost | 1640 fps / 500 m/s |
| Balistický koeficient | 0,084 |
| Počet nábojů v balení | 100 ks |
| Použití | škodná (varmint), rekreační střelba |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 1640 fps / 500 m/s |
| 50 yd / 46 m | 1292 fps / 394 m/s |
| 75 yd / 69 m | 1162 fps / 354 m/s |
| 100 yd / 91 m | 1066 fps / 325 m/s |
CCI Stinger „Stangers“ .22 LR je ideální volbou pro střelce, kteří chtějí maximální výkon, rychlost a účinek v cíli při lovu škodné i zábavné střelbě.
SEO title: CCI Stinger Stangers .22 LR 32 gr CPHP 100 ks
Meta description: CCI Stinger Stangers .22 LR 32 gr CPHP. Extrémně rychlé střelivo pro lov škodné s vysokou energií a přesností.
Podobné produkty
|
CCI10019
-16%
|
Náboj kulový CCI, Blazer High Velocity, .22LR, 38GR (2,46g), Solid LRN CCI10019 |
skladem |
4,64 Kč
3,90 Kč
780 Kč / 200 ks
|
|
|
REM21280
|
Náboj kulový Remington, Yellow Jacket, .22LR, 33GR (2,13g), PTCHP REM21280 |
skladem |
3,60 Kč
360 Kč / 100 ks
|
|
|
CCI960CC
|
Náboj kulový CCI, Uppercut 22, .22LR, 32GR (2,07g), JHP Jacked Hollow Point CCI960CC |
skladem |
6,40 Kč
320 Kč / 50 ks
|
|
|
CCI22SMX
|
Náboj kulový CCI, Suppressor MAX, .22LR, 45GR (2,91g), SGM Segmented Hollow Point CCI22SMX |
skladem |
4,43 Kč
443 Kč / 100 ks
|