Náboj kulový Federal, American Eagle, .223 Rem., 62GR (4,0g), FMJ
American Eagle .223 Rem FMJ BT 62 gr / 4,02 g
Puškové střelivo American Eagle® .223 Remington se střelou FMJ Boat-Tail o hmotnosti 62 gr / 4,02 g nabízí vyrovnaný poměr ceny, přesnosti a spolehlivosti pro pravidelný trénink i sportovní střelbu. Je vhodné zejména pro střelce, kteří hledají kvalitní tovární náboj pro časté použití na střelnici.
Laborace American Eagle je postavena na kvalitních střelách, mosazných přebíjitelných nábojnicích a spolehlivých zápalkách, což přispívá ke konzistentnímu výkonu při každém výstřelu. Díky tomu je toto střelivo vhodné pro nácvik, terčovou střelbu i disciplíny, kde je důležitá opakovatelnost výsledků.
Hlavní přednosti
- Ráže .223 Rem – oblíbená ráže pro sportovní a tréninkovou střelbu
- Střela FMJ Boat-Tail – vhodná pro terčové použití a stabilní let
- Hmotnost střely 62 gr / 4,02 g
- Úsťová rychlost 920 m/s (3020 fps)
- Balistický koeficient 0,307
- Přebíjitelná mosazná nábojnice
- Spolehlivý a konzistentní výkon pro pravidelný trénink
Využití
- terčová střelba
- sportovní střelba
- trénink na střelnici
- delší vzdálenosti
Technické parametry
| Ráže | .223 Rem |
|---|---|
| Hmotnost střely | 62 gr / 4,02 g |
| Typ střely | FMJ Boat-Tail |
| Úsťová rychlost | 920 m/s |
| Balistický koeficient | 0,307 |
| Délka střely | 20,82 mm |
| Balení | 20 ks |
| Použití | sportovní střelba, střelba na delší vzdálenosti, trénink |
Balistika
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 920 m/s |
| 91 m | 827 m/s |
| 183 m | 739 m/s |
| 274 m | 657 m/s |
| 366 m | 580 m/s |
| 457 m | 510 m/s |
American Eagle .223 Rem 62 gr FMJ BT je osvědčená volba pro střelce, kteří chtějí cenově dostupné, ale zároveň kvalitní střelivo s dobrou přesností, spolehlivým chodem a konzistentními výsledky při tréninku i sportovní střelbě.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|