Náboj kulový Federal, American Eagle, .223 Rem., 75GR (4,8g), TMJ
Federal American Eagle .223 Rem, 75 gr / 4,86 g Total Metal Jacket
Federal American Eagle .223 Rem je kvalitní a cenově dostupné střelivo určené pro sportovní střelbu, trénink i střelbu na delší vzdálenosti. Nabízí vyváženou kombinaci přesnosti, spolehlivosti a dostupnosti, což z něj činí ideální volbu pro pravidelné použití.
Střela typu Total Metal Jacket (TMJ) o hmotnosti 75 gr / 4,86 g je navržena pro stabilní let a konzistentní balistiku. Díky vyšší hmotnosti střely a balistickému koeficientu 0,400 je náboj vhodný i pro střelbu na delší vzdálenosti a přesnější disciplíny.
Úsťová rychlost 846 m/s (2775 fps) poskytuje dostatečný výkon pro široké spektrum použití. Opakovaně přebíjitelné mosazné nábojnice a spolehlivé zápalky Federal zajišťují konzistentní výkon při každém výstřelu.
Hlavní výhody
- ideální pro trénink, sportovní střelbu i delší vzdálenosti
- střela TMJ pro čistší střelbu a stabilní let
- vyšší hmotnost střely pro lepší balistiku
- konzistentní výkon a dobrá přesnost
- kvalitní, přebíjitelné mosazné nábojnice
- spolehlivé zápalky Federal
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .223 Rem |
| Hmotnost střely | 75 gr / 4,86 g |
| Typ střely | Total Metal Jacket (TMJ) |
| Délka střely | 18,42 mm |
| Úsťová rychlost | 2775 fps / 846 m/s |
| Balistický koeficient | 0,400 |
| Počet nábojů v balení | 20 ks |
| Použití | sportovní střelba, trénink, dlouhé vzdálenosti |
| Materiál nábojnice | mosaz |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 2775 fps / 846 m/s |
| 100 yd / 91 m | 2550 fps / 777 m/s |
| 200 yd / 183 m | 2336 fps / 712 m/s |
| 300 yd / 274 m | 2132 fps / 650 m/s |
| 400 yd / 366 m | 1938 fps / 591 m/s |
| 500 yd / 457 m | 1756 fps / 535 m/s |
Federal American Eagle .223 Rem je ideální volbou pro střelce, kteří hledají přesné, spolehlivé a cenově dostupné střelivo pro každodenní použití na střelnici.
SEO title: Federal American Eagle .223 Rem 75 gr TMJ
Meta description: Federal American Eagle .223 Rem 75 gr TMJ. Přesné a spolehlivé střelivo pro trénink, sportovní střelbu a dlouhé vzdálenosti.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|