Náboj kulový Federal, American Eagle, 6,5mm Creedmoor, 120GR/7,7g, OpenTipMatch Hybrid VLD
Federal American Eagle 6,5 Creedmoor, 120 gr / 7,78 g Open Tip Match
Federal American Eagle 6,5 Creedmoor je kvalitní střelivo navržené pro sportovní a přesnou střelbu na střední a dlouhé vzdálenosti. Nabízí ideální kombinaci přesnosti, konzistentního výkonu a dostupné ceny pro trénink i soutěžní použití.
Střela typu Open Tip Match (OTM) o hmotnosti 120 gr / 7,78 g je optimalizována pro maximální přesnost a stabilní balistiku. Díky balistickému koeficientu 0,421 si střela udržuje rychlost a minimalizuje vliv větru na delších vzdálenostech.
Úsťová rychlost 884 m/s (2900 fps) poskytuje plochou balistickou křivku a výborný výkon při střelbě na delší vzdálenosti. Mosazné přebíjitelné nábojnice a spolehlivé zápalky Federal zajišťují konzistentní výsledky při každém výstřelu.
Hlavní výhody
- ideální pro sportovní a přesnou střelbu
- střela OTM pro maximální přesnost
- výborný balistický koeficient pro dlouhé vzdálenosti
- plochá balistická křivka
- konzistentní výkon a spolehlivost
- kvalitní, přebíjitelné mosazné nábojnice
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | 6,5 Creedmoor |
| Hmotnost střely | 120 gr / 7,78 g |
| Typ střely | Open Tip Match (OTM) |
| Délka střely | 29,72 mm |
| Úsťová rychlost | 2900 fps / 884 m/s |
| Balistický koeficient | 0,421 |
| Počet nábojů v balení | 20 ks |
| Použití | sportovní střelba, long range, trénink |
| Materiál nábojnice | mosaz |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 2900 fps / 884 m/s |
| 100 yd / 91 m | 2680 fps / 817 m/s |
| 200 yd / 183 m | 2470 fps / 753 m/s |
| 300 yd / 274 m | 2270 fps / 692 m/s |
| 400 yd / 366 m | 2079 fps / 634 m/s |
| 500 yd / 457 m | 1897 fps / 578 m/s |
Federal American Eagle 6,5 Creedmoor je ideální volbou pro střelce, kteří hledají přesné a konzistentní střelivo pro trénink i soutěžní střelbu na delší vzdálenosti.
SEO title: Federal American Eagle 6,5 Creedmoor 120 gr OTM
Meta description: Federal American Eagle 6,5 Creedmoor 120 gr OTM. Přesné střelivo pro sportovní střelbu a long range s výbornou balistikou.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|