Náboj kulový Federal, Fusion, 6,5mm Grendel, 120GR (7,7g), pro MSR, Bonded Soft Point
Federal Fusion MSR 6,5 Grendel, 120 gr / 7,78 g Fusion Soft Point
Federal Fusion MSR 6,5 Grendel je moderní lovecké střelivo navržené speciálně pro moderní samonabíjecí pušky (MSR / AR platformy). Každý komponent je optimalizován pro spolehlivý chod, vysokou přesnost a maximální balistický výkon, zejména při použití kratších hlavní.
Střela typu Fusion Soft Point o hmotnosti 120 gr / 7,78 g využívá technologii molekulárně spojeného pláště s jádrem, což zajišťuje kontrolovanou expanzi, vysokou zbytkovou hmotnost a hlubokou penetraci. Díky tomu je střelivo ideální pro lov střední a větší zvěře.
Speciálně vyvinuté rychle hořící prachy s nízkým zábleskem zvyšují výkon v běžných délkách hlavní MSR. Zápalka kompatibilní s volně plovoucím úderníkem zajišťuje bezpečný a spolehlivý chod v samonabíjecích systémech.
Úsťová rychlost 792 m/s (2600 fps) spolu s balistickým koeficientem 0,340 poskytuje vyvážený výkon pro lov na střední vzdálenosti.
Hlavní výhody
- optimalizováno pro moderní samonabíjecí pušky (MSR / AR)
- Fusion Soft Point – kontrolovaná expanze a hluboká penetrace
- molekulárně spojený plášť a jádro pro maximální účinek
- rychle hořící prach s nízkým zábleskem
- spolehlivá funkce díky vhodné zápalce pro AR platformy
- výborná přesnost a konzistentní výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | 6,5 Grendel |
| Hmotnost střely | 120 gr / 7,78 g |
| Typ střely | Fusion Soft Point (SP) |
| Délka střely | 28,52 mm |
| Úsťová rychlost | 2600 fps / 792 m/s |
| Balistický koeficient | 0,340 |
| Počet nábojů v balení | 20 ks |
| Použití | lov střední a větší zvěře |
| Materiál nábojnice | mosaz |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 2600 fps / 792 m/s |
| 100 yd / 91 m | 2346 fps / 715 m/s |
| 200 yd / 183 m | 2107 fps / 642 m/s |
| 300 yd / 274 m | 1881 fps / 573 m/s |
| 400 yd / 366 m | 1674 fps / 510 m/s |
| 500 yd / 457 m | 1485 fps / 453 m/s |
Federal Fusion MSR 6,5 Grendel je ideální volbou pro střelce využívající platformu AR, kteří požadují spolehlivé, přesné a účinné lovecké střelivo optimalizované pro moderní pušky.
SEO title: Federal Fusion MSR 6,5 Grendel 120 gr SP
Meta description: Federal Fusion MSR 6,5 Grendel 120 gr Soft Point. Lovecké střelivo optimalizované pro AR platformy s vysokou přesností a účinkem.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|