Náboj kulový Federal, Personal Defense, 9mm Luger, 124GR (8,0g), Hydra Shok JHP
skladem
840 Kč
20 ks/bal, 42 Kč/ks
694,21 Kč (34,71 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FEDP9HS1
Ráže:
9 mm Luger
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Hydra-Shok® – prověřeno od roku 1989
Od svého uvedení v roce 1989 patří Hydra-Shok® k nejoblíbenějším volbám expertů na sebeobranu. Federal Premium® používá přísné výrobní procesy a důkladné testování, aby náboje Hydra-Shok podávaly přesný a konzistentní výkon.
- Špičková přesnost a celkový balistický výkon.
- Drážkovaný měděný plášť střely Hydra-Shok spolehlivě iniciuje a řídí expanzi.
- Center-post HP design (středový trn v dutině) pro konzistentní roztažení střely.
Specifikace
| Ráže | 9mm Luger |
|---|---|
| Hmotnost střely | 124 gr |
| Typ střely | Hydra-Shok Jacketed Hollow Point (JHP) |
| Počáteční rychlost | 1 ,120 ,fps (? ,341 ,m/s) |
| Délka testovací hlavně | 4” (? ,102 ,mm) |
| Množství v balení | 20 ,ks |
| Určení | osobní obrana |
Federal Premium Hydra-Shok 9mm Luger 124 gr JHP – konzistentní obranné střelivo s drážkovaným pláštěm a center-post HP konstrukcí pro spolehlivou expanzi.
Parametry náboje Federal 9 mm Luger Personal Defense 124 grs JHP Hydra-Shok®
tabulka
křivka
| Brand | Personal Defense |
|---|---|
| Druh náboje | pistolový a revolverový |
| Ráže | 9 mm Luger |
| Hmotnost střely | 124 grs (8.04 g) |
| Délka náboje | 29,7 mm |
| Rychlost V0 | 341,4 m/s |
| Energie E0 | 510,4 J |
| BC G1 | 0.15 |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|