Náboj kulový Federal, Power Shok, .223 Rem., 55GR (3,2g), SP
skladem
730 Kč
494 Kč
20 ks/bal, 24,70 Kč/ks
408,26 Kč (20,41 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FED223A
Ráže:
.223 Remington
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo Federal Power-Shok .223 Rem 55 gr JSP
Federal Power-Shok® představuje cenově dostupné a osvědčené střelivo pro lov i rekreační střelbu. Nabízí spolehlivý výkon, solidní přesnost a dostatečný účinek v cíli bez zbytečně vysokých nákladů. Ideální volba pro střelce, kteří hledají funkční a dostupné řešení pro každodenní použití.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) zajišťuje kontrolovanou deformaci a dobrý přenos energie v cíli, což ji činí vhodnou pro lov drobné i střední zvěře.
Hlavní výhody
- Osvědčený výkon a spolehlivost
- Střela JSP pro kontrolovanou expanzi
- Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prach
- Velmi příznivá cena
- Univerzální použití pro lov i trénink
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .223 Rem |
| Hmotnost střely | 3,6 g (55 gr) |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Úsťová rychlost | 988 m/s |
| Balistický koeficient (BC) | 0,222 |
| Délka střely | 17,75 mm |
| Balení | 20 ks |
| Využití | Drobné a střední zvěř, trénink, střelba na delší vzdálenosti |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost (m/s) |
|---|---|
| Ústí | 988 |
| 100 m | 853 |
| 200 m | 732 |
| 300 m | 620 |
| 400 m | 520 |
| 500 m | 433 |
Použití
Střelivo Federal Power-Shok v ráži .223 Rem je vhodné zejména pro lov drobné a střední zvěře, případně pro rekreační střelbu a trénink. Nabízí ideální poměr mezi cenou a výkonem pro široké spektrum střelců.
Parametry náboje Federal .223 Rem. Power•Shok® 55 grs JSP
tabulka
křivka
| Brand | Power•Shok® |
|---|---|
| Druh náboje | puškový |
| Ráže | .223 Remington |
| Hmotnost střely | 55 grs (3.56 g) |
| Délka náboje | 57,4 mm |
| Rychlost V0 | 987,6 m/s |
| Energie E0 | 1 739,4 J |
| BC G1 | 0.208 |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|