Náboj kulový Federal, Power Shok, .243 Win., 100GR (6,5g), Soft Point
skladem
1 070 Kč
700 Kč
20 ks/bal, 35 Kč/ks
578,51 Kč (28,93 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FED243B
Ráže:
.243 Win
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo Federal Power-Shok .243 Win 100 gr JSP
Federal Power-Shok® je osvědčené lovecké střelivo, které nabízí spolehlivý výkon, dobrou přesnost a výborný poměr ceny a kvality. Tradiční střely s olověným jádrem poskytují konzistentní účinek v cíli a jsou vhodné pro široké spektrum loveckého využití.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) je navržena pro kontrolovanou deformaci a efektivní přenos energie, což zajišťuje spolehlivý a etický zásah zvěře.
Hlavní výhody
- Osvědčený a konzistentní výkon
- Střela JSP pro spolehlivou expanzi
- Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prach
- Dobrá přesnost
- Výborný poměr cena / výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .243 Win |
| Hmotnost střely | 6,5 g (100 gr) |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Úsťová rychlost | 902 m/s |
| Balistický koeficient (BC) | 0,355 |
| Délka střely | 25,55 mm |
| Balení | 20 ks |
| Využití | Lov střední a vysoké zvěře |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost (m/s) |
|---|---|
| Ústí | 902 |
| 100 m | 822 |
| 200 m | 746 |
| 300 m | 675 |
| 400 m | 607 |
| 500 m | 543 |
Použití
Střelivo Federal Power-Shok v ráži .243 Win s těžší střelou 100 gr je ideální pro lov střední a vysoké zvěře, kde je požadována hlubší penetrace a spolehlivý účinek v cíli.
Parametry náboje Federal .243 Win Power•Shok® 100 grs JSP
tabulka
křivka
| Brand | Power•Shok® |
|---|---|
| Druh náboje | puškový |
| Ráže | .243 Win |
| Hmotnost střely | 100 grs (6.48 g) |
| Délka náboje | 66,5 mm |
| Rychlost V0 | 902,2 m/s |
| Energie E0 | 2 637,1 J |
| BC G1 | 0.355 |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|