Náboj kulový Federal, Power Shok, .270 Win., 150GR (9,70g), Hi Shok SP RN
skladem
1 090 Kč
670 Kč
20 ks/bal, 33,50 Kč/ks
553,72 Kč (27,69 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FED270B
Ráže:
.270 Win
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo Federal Power-Shok .270 Win 150 gr JSP
Federal Power-Shok® představuje spolehlivé a cenově dostupné lovecké střelivo, které nabízí osvědčený výkon, dobrou přesnost a konzistentní účinek v cíli. Tradiční střely s olověným jádrem jsou ideální pro lov střední i vysoké zvěře v širokém spektru podmínek.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) je navržena pro kontrolovanou deformaci, efektivní přenos energie a hlubší penetraci, což je výhodné zejména při použití těžších střel.
Hlavní výhody
- Osvědčený a konzistentní výkon
- Střela JSP pro spolehlivou expanzi
- Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prach
- Dobrá přesnost
- Výborný poměr cena / výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .270 Win |
| Hmotnost střely | 9,7 g (150 gr) |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Úsťová rychlost | 863 m/s |
| Balistický koeficient (BC) | 0,261 |
| Délka střely | 25,91 mm |
| Balení | 20 ks |
| Využití | Lov střední a vysoké zvěře |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost (m/s) |
|---|---|
| Ústí | 863 |
| 100 m | 758 |
| 200 m | 660 |
| 300 m | 570 |
| 400 m | 490 |
| 500 m | 419 |
Použití
Střelivo Federal Power-Shok v ráži .270 Win s těžší střelou 150 gr je vhodné pro lov střední a vysoké zvěře, kde je požadována vyšší penetrace a spolehlivý účinek i na delší vzdálenosti.
Parametry náboje Federal .270 Win Power•Shok® 150 grs JSP
tabulka
křivka
| Brand | Power•Shok® |
|---|---|
| Druh náboje | puškový |
| Ráže | .270 Win |
| Hmotnost střely | 150 grs (9.72 g) |
| Délka náboje | 80,8 mm |
| Rychlost V0 | 862,6 m/s |
| Energie E0 | 3 617,6 J |
| BC G1 | 0.261 |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|