Náboj kulový Federal, Power Shok, .270 WSM, 130GR, Soft Point
skladem
2 140 Kč
20 ks/bal, 107 Kč/ks
1 768,60 Kč (88,43 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FED270WSME
Ráže:
.270 Win. Short Mag.
Dostupnost:
> 5 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Lovecké střelivo Federal Power-Shok® .270 WSM 130 gr JSP
Federal Power-Shok® je osvědčené lovecké střelivo s výborným poměrem ceny a výkonu. Tradiční konstrukce střely s olověným jádrem a poloplášťovým provedením (Jacketed Soft Point) poskytuje spolehlivou expanzi a dostatečnou průbojnost pro lov střední i vysoké zvěře.
Střelivo je osazeno kvalitními komponenty – mosaznou nábojnicí, spolehlivou zápalkou a optimalizovanou prachovou náplní. Díky tomu nabízí konzistentní balistiku, dobrou přesnost a spolehlivý výkon v širokém spektru loveckých situací.
Hlavní výhody
- Osvědčená konstrukce střely JSP (poloplášť) pro spolehlivou expanzi
- Konzistentní a prověřený výkon v praxi
- Kvalitní mosazné nábojnice vhodné i pro přebíjení
- Výborný poměr cena / výkon
- Univerzální použití pro střední i vysokou zvěř
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .270 WSM |
| Hmotnost střely | 130 gr (8,42 g) |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Úsťová rychlost | 990 m/s |
| Balistický koeficient (G1) | 0,367 |
| Délka střely | 26,16 mm |
| Počet kusů v balení | 20 |
| Použití | Lov vysoké zvěře, delší vzdálenosti |
Balistické údaje
| Vzdálenost | Rychlost (m/s) |
|---|---|
| Úsťová rychlost | 990 |
| 100 m | 908 |
| 200 m | 830 |
| 300 m | 756 |
| 400 m | 686 |
| 500 m | 620 |
Střelivo Federal Power-Shok® v ráži .270 WSM je ideální volbou pro lovce, kteří hledají spolehlivý výkon bez zbytečně vysokých nákladů. Díky vysoké úsťové rychlosti a vyvážené balistice je vhodné i pro střelbu na delší vzdálenosti.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|