Náboj kulový Federal, Power Shok, .30-30 Win., 150GR (9,7g), Soft Point FN
skladem
660 Kč
610 Kč
20 ks/bal, 30,50 Kč/ks
504,13 Kč (25,21 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FED3030A
Ráže:
.30-30 Win.
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo Federal Power-Shok .30-30 Win 150 gr JSP
Federal Power-Shok® je tradiční a osvědčené lovecké střelivo, které nabízí spolehlivý výkon, dostatečnou přesnost a velmi dobrý poměr ceny a kvality. Díky jednoduché a funkční konstrukci je ideální volbou pro běžné lovecké použití.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) je navržena pro kontrolovanou deformaci a efektivní přenos energie v cíli. V kombinaci s ráží .30-30 Win poskytuje spolehlivý účinek zejména na kratší a střední vzdálenosti.
Hlavní výhody
- Osvědčený a konzistentní výkon
- Střela JSP pro spolehlivou expanzi
- Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prach
- Spolehlivý účinek na kratší a střední vzdálenosti
- Výborný poměr cena / výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .30-30 Win |
| Hmotnost střely | 9,7 g (150 gr) |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Úsťová rychlost | 729 m/s |
| Balistický koeficient (BC) | 0,218 |
| Délka střely | 22,89 mm |
| Balení | 20 ks |
| Využití | Lov střední a vysoké zvěře |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost (m/s) |
|---|---|
| Ústí | 729 |
| 100 m | 616 |
| 200 m | 514 |
| 300 m | 426 |
| 400 m | 359 |
| 500 m | 316 |
Použití
Střelivo Federal Power-Shok v ráži .30-30 Win je ideální pro lov střední a vysoké zvěře na kratší a střední vzdálenosti. Typicky se využívá v pákových kulovnicích, kde vyniká svou spolehlivostí a dostatečným účinkem v cíli.
Parametry náboje Federal .30-30 Win. Power•Shok® 150 grs JSP
tabulka
křivka
| Brand | Power•Shok® |
|---|---|
| Druh náboje | puškový |
| Ráže | .30-30 Win. |
| Hmotnost střely | 150 grs (9.72 g) |
| Délka náboje | 64,8 mm |
| Rychlost V0 | 728,5 m/s |
| Energie E0 | 2 581,3 J |
| BC G1 | 0.218 |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|