Náboj kulový Federal, Power Shok, .300 WinMag, 150GR (9,7g), Speer Hot Core SP
skladem
1 080 Kč
20 ks/bal, 54 Kč/ks
892,56 Kč (44,63 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FED300WGS
Ráže:
.300 Win. Mag.
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo Federal Power-Shok .300 Win Mag 150 gr JSP
Federal Power-Shok® je osvědčené lovecké střelivo, které nabízí spolehlivý výkon, velmi dobrou přesnost a výborný poměr ceny a kvality. Tradiční střely s olověným jádrem poskytují konzistentní účinek v cíli a jsou vhodné pro lov střední i vysoké zvěře, včetně střelby na delší vzdálenosti.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) je navržena pro kontrolovanou deformaci a efektivní přenos energie, což zajišťuje rychlý a etický zásah při zachování dostatečné penetrace.
Hlavní výhody
- Osvědčený a konzistentní výkon
- Střela JSP pro spolehlivou expanzi
- Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prach
- Velmi dobrá přesnost i na delší vzdálenosti
- Výborný poměr cena / výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .300 Win Mag |
| Hmotnost střely | 9,7 g (150 gr) |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Úsťová rychlost | 960 m/s |
| Balistický koeficient (BC) | 0,389 |
| Délka střely | 25,40 mm |
| Balení | 20 ks |
| Využití | Lov střední a vysoké zvěře, střelba na delší vzdálenosti |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost (m/s) |
|---|---|
| Ústí | 960 |
| 100 m | 883 |
| 200 m | 811 |
| 300 m | 742 |
| 400 m | 677 |
| 500 m | 615 |
Použití
Střelivo Federal Power-Shok v ráži .300 Win Mag se střelou 150 gr je vhodné pro lov střední i vysoké zvěře na střední i delší vzdálenosti. Díky vysoké rychlosti nabízí plochou trajektorii a spolehlivý účinek v cíli.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|