Náboj kulový Federal, Power Shok, .300BLK, 150GR (9,7g), Soft Point
Federal Power-Shok .300 AAC Blackout, 150 gr / 9,72 g Soft Point
Federal Power-Shok .300 AAC Blackout je osvědčené lovecké střelivo nabízející spolehlivý výkon za dostupnou cenu. Je ideální volbou pro lov střední a větší zvěře, kde poskytuje vyváženou kombinaci přesnosti, energie a účinku v cíli.
Střela typu Soft Point (SP) o hmotnosti 150 gr / 9,72 g zajišťuje kontrolovanou expanzi a dostatečnou penetraci. Tradiční konstrukce s olověným jádrem a poloplášťem poskytuje spolehlivý účinek při zachování příznivé ceny.
Úsťová rychlost 579 m/s (1900 fps) je optimalizována pro ráži .300 AAC Blackout a umožňuje efektivní použití na běžné lovecké vzdálenosti. Minimální rychlost pro spolehlivou expanzi je 1550 fps (cca 472 m/s), což zajišťuje funkčnost střely i na delší vzdálenosti v rámci této ráže.
Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prachy Federal garantují konzistentní výkon a spolehlivou funkci v každé situaci.
Hlavní výhody
- výborný poměr cena/výkon
- poloplášťová střela (Soft Point) pro kontrolovanou expanzi
- spolehlivý účinek na střední a větší zvěř
- konzistentní výkon a přesnost
- kvalitní komponenty Federal
- optimalizováno pro ráži .300 AAC Blackout
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .300 AAC Blackout |
| Hmotnost střely | 150 gr / 9,72 g |
| Typ střely | Soft Point (SP) |
| Délka střely | 25,40 mm |
| Úsťová rychlost | 1900 fps / 579 m/s |
| Minimální rychlost pro expanzi | 1550 fps / 472 m/s |
| Balistický koeficient | 0,330 |
| Počet nábojů v balení | 20 ks |
| Použití | lov střední a velké zvěře |
| Materiál nábojnice | mosaz |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 1900 fps / 579 m/s |
| 100 yd / 91 m | 1685 fps / 513 m/s |
| 200 yd / 183 m | 1490 fps / 454 m/s |
| 300 yd / 274 m | 1320 fps / 402 m/s |
| 400 yd / 366 m | 1181 fps / 360 m/s |
| 500 yd / 457 m | 1079 fps / 329 m/s |
Federal Power-Shok .300 AAC Blackout je ideální volbou pro lovce, kteří hledají spolehlivé a cenově dostupné střelivo s dostatečným výkonem pro běžné lovecké situace.
SEO title: Federal Power-Shok .300 Blackout 150 gr SP
Meta description: Federal Power-Shok .300 AAC Blackout 150 gr SP. Spolehlivé lovecké střelivo s výborným poměrem cena/výkon.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|