Náboj kulový Federal, Power Shok, .375 HaH Mag, 300GR (19,4g), Soft Point JSP
Federal Power-Shok .375 H&,H Magnum, 300 gr / 19,44 g Jacketed Soft Point
Federal Power-Shok .375 H&,H Magnum představuje osvědčené lovecké střelivo s výborným poměrem výkonu a ceny. Je navrženo pro spolehlivý výkon při lovu střední i velké zvěře, kde nabízí dostatečnou energii, přesnost a konzistentní chování v cíli.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) o hmotnosti 300 gr / 19,44 g zajišťuje kontrolovanou expanzi a hlubokou penetraci, což je klíčové zejména při lovu těžké a odolné zvěře. Tradiční konstrukce s olověným jádrem a poloplášťem poskytuje spolehlivý účinek bez zbytečně vysokých nákladů.
Úsťová rychlost 771 m/s (2530 fps) dodává střele dostatek energie i na delší vzdálenosti. Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prachy Federal zajišťují konzistentní výkon a spolehlivou funkci v každé situaci.
Hlavní výhody
- osvědčené lovecké střelivo s výborným poměrem cena/výkon
- poloplášťová střela (JSP) pro spolehlivou expanzi
- hluboká penetrace vhodná pro velkou zvěř
- konzistentní výkon a přesnost
- kvalitní komponenty Federal
- vhodné pro široké spektrum lovu střední i velké zvěře
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .375 H&,H Magnum |
| Hmotnost střely | 300 gr / 19,44 g |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Délka střely | 30,02 mm |
| Úsťová rychlost | 2530 fps / 771 m/s |
| Balistický koeficient | 0,323 |
| Počet nábojů v balení | 20 ks |
| Použití | lov velké zvěře |
| Materiál nábojnice | mosaz |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 2530 fps / 771 m/s |
| 100 yd / 91 m | 2267 fps / 691 m/s |
| 200 yd / 183 m | 2021 fps / 616 m/s |
| 300 yd / 274 m | 1790 fps / 545 m/s |
| 400 yd / 366 m | 1581 fps / 482 m/s |
| 500 yd / 457 m | 1394 fps / 425 m/s |
Federal Power-Shok .375 H&,H Magnum je ideální volbou pro lovce, kteří hledají spolehlivé a dostupné střelivo s dostatečným výkonem pro náročné lovecké situace.
SEO title: Federal Power-Shok .375 H&,H Magnum 300 gr JSP
Meta description: Federal Power-Shok .375 H&,H Magnum 300 gr JSP. Spolehlivé lovecké střelivo s vysokým výkonem pro lov velké zvěře.
| Brand | Power•Shok® |
|---|---|
| Druh náboje | puškový |
| Ráže | .375 H & H Mag. |
| Hmotnost střely | 300 grs (19.44 g) |
| Délka náboje | 91,4 mm |
| Rychlost V0 | 771,1 m/s |
| Energie E0 | 5 782,6 J |
| BC G1 | 0.323 |
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|