Náboj kulový Federal, Power Shok, .45-70 Govt., 300GR (19,4g), SP
skladem
1 760 Kč
1 190 Kč
20 ks/bal, 59,50 Kč/ks
983,47 Kč (49,17 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FED4570AS
Ráže:
.45-70 Govt.
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo Federal Power-Shok .45-70 Government 300 gr JSP
Federal Power-Shok® je osvědčené lovecké střelivo, které nabízí vysokou spolehlivost, silný účinek v cíli a výborný poměr ceny a kvality. Tradiční konstrukce se střelou s olověným jádrem je ideální pro lov střední i těžké zvěře, zejména na kratší a střední vzdálenosti.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) poskytuje kontrolovanou deformaci, maximální přenos energie a hlubokou penetraci. V kombinaci s ráží .45-70 Government jde o velmi účinné střelivo pro náročné lovecké situace.
Hlavní výhody
- Osvědčený a konzistentní výkon
- Střela JSP pro spolehlivou expanzi a hlubokou penetraci
- Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prach
- Vysoký zastavovací účinek
- Výborný poměr cena / výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .45-70 Government |
| Hmotnost střely | 19,4 g (300 gr) |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Úsťová rychlost | 564 m/s |
| Balistický koeficient (BC) | 0,289 |
| Délka střely | 20,57 mm |
| Balení | 20 ks |
| Využití | Lov střední a vysoké zvěře |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost (m/s) |
|---|---|
| Ústí | 564 |
| 100 m | 491 |
| 200 m | 427 |
| 300 m | 374 |
| 400 m | 334 |
| 500 m | 308 |
Použití
Střelivo Federal Power-Shok v ráži .45-70 Government je ideální pro lov střední a těžké zvěře na kratší a střední vzdálenosti. Vyniká vysokým zastavovacím účinkem a spolehlivou penetrací, což ocení zejména lovci v hustém porostu nebo při naháňkách.
Parametry náboje Federal .45-70 Govt. Power•Shok® 300 grs SP
tabulka
křivka
| Brand | Power•Shok® |
|---|---|
| Druh náboje | puškový |
| Ráže | .45-70 Govt. |
| Hmotnost střely | 300 grs (19.44 g) |
| Délka náboje | 64,8 mm |
| Rychlost V0 | 563,9 m/s |
| Energie E0 | 3 093,2 J |
| BC G1 | 0.29 |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|