Náboj kulový Federal, Power Shok, 6,5mm Creedmoor, 140GR (9,0g), Soft Point
skladem
1 140 Kč
712 Kč
20 ks/bal, 35,60 Kč/ks
588,43 Kč (29,42 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FED65CRDB
Ráže:
6,5 Creedmoor
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo Federal Power-Shok 6,5 Creedmoor 140 gr JSP
Federal Power-Shok® je osvědčené lovecké střelivo nabízející spolehlivý výkon, dobrou přesnost a výborný poměr ceny a kvality. Tradiční střely s olověným jádrem jsou navrženy pro konzistentní účinek v cíli a široké využití při lovu střední i vysoké zvěře.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) poskytuje kontrolovanou deformaci, efektivní přenos energie a dostatečnou penetraci, což z ní činí ideální volbu pro lovecké použití i na delší vzdálenosti.
Hlavní výhody
- Osvědčený a konzistentní výkon
- Střela JSP pro spolehlivou expanzi
- Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prach
- Dobrá přesnost i na delší vzdálenosti
- Výborný poměr cena / výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | 6,5 Creedmoor |
| Hmotnost střely | 9,1 g (140 gr) |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Úsťová rychlost | 831 m/s |
| Balistický koeficient (BC) | 0,439 |
| Délka střely | 32,03 mm |
| Balení | 20 ks |
| Využití | Lov střední a vysoké zvěře, střelba na delší vzdálenosti |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost (m/s) |
|---|---|
| Ústí | 831 |
| 100 m | 769 |
| 200 m | 709 |
| 300 m | 653 |
| 400 m | 598 |
| 500 m | 547 |
Použití
Střelivo Federal Power-Shok v ráži 6,5 Creedmoor s těžší střelou 140 gr je ideální pro lov střední a vysoké zvěře na střední i delší vzdálenosti. Nabízí dobrý kompromis mezi plochou trajektorií, energií a penetrací.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|