Náboj kulový Federal, Power-Shok, 7,62x39mm, 123GR (7,9g), Soft Point
Federal Power-Shok 7,62×39, 123 gr / 7,97 g Jacketed Soft Point
Federal Power-Shok 7,62×39 je osvědčené lovecké střelivo, které nabízí spolehlivý výkon za dostupnou cenu. Je vhodné pro lov střední zvěře, kde poskytuje vyváženou kombinaci přesnosti, energie a účinku v cíli.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) o hmotnosti 123 gr / 7,97 g zajišťuje kontrolovanou expanzi a dostatečnou penetraci. Tradiční konstrukce s olověným jádrem a poloplášťem nabízí spolehlivý ranivý efekt při zachování příznivé ceny.
Úsťová rychlost 716 m/s (2350 fps) poskytuje dostatek energie pro efektivní lov na běžné vzdálenosti typické pro ráži 7,62×39. Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prachy Federal zajišťují konzistentní výkon a spolehlivou funkci.
Hlavní výhody
- výborný poměr cena/výkon
- poloplášťová střela (JSP) pro kontrolovanou expanzi
- spolehlivý účinek na střední zvěř
- konzistentní výkon a dobrá přesnost
- kvalitní komponenty Federal
- vhodné pro široké spektrum loveckého použití
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | 7,62×39 |
| Hmotnost střely | 123 gr / 7,97 g |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Délka střely | 0,849" / 21,56 mm |
| Úsťová rychlost | 2350 fps / 716 m/s |
| Balistický koeficient | 0,274 |
| Počet nábojů v balení | 20 ks |
| Použití | lov střední zvěře |
| Materiál nábojnice | mosaz |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 2350 fps / 716 m/s |
| 100 yd / 91 m | 2055 fps / 626 m/s |
| 200 yd / 183 m | 1783 fps / 543 m/s |
| 300 yd / 274 m | 1539 fps / 469 m/s |
| 400 yd / 366 m | 1329 fps / 405 m/s |
| 500 yd / 457 m | 1164 fps / 355 m/s |
Federal Power-Shok 7,62×39 je ideální volbou pro lovce, kteří hledají spolehlivé a cenově dostupné střelivo pro běžné lovecké situace.
SEO title: Federal Power-Shok 7,62×39 123 gr JSP
Meta description: Federal Power-Shok 7,62×39 123 gr JSP. Spolehlivé lovecké střelivo s výborným poměrem cena/výkon pro střední zvěř.
| Brand | Power•Shok® |
|---|---|
| Druh náboje | puškový |
| Ráže | 7,62 × 39 mm |
| Hmotnost střely | 123 grs (7.97 g) |
| Délka náboje | 55,5 mm |
| Rychlost V0 | 716,3 m/s |
| Energie E0 | 2 045,5 J |
| BC G1 | 0.274 |
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|