Náboj kulový Federal, Power Shok, 7mm Rem. Mag., 150GR (9,7g), Soft Point
skladem
1 080 Kč
20 ks/bal, 54 Kč/ks
892,56 Kč (44,63 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
FED7RA
Ráže:
7 mm Rem. Mag.
Dostupnost:
> 10 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo Federal Power-Shok 7 mm Rem Mag 150 gr JSP
Federal Power-Shok® je osvědčené lovecké střelivo, které kombinuje spolehlivý výkon, velmi dobrou přesnost a příznivou cenu. Tradiční střely s olověným jádrem poskytují konzistentní účinek v cíli a jsou vhodné pro lov střední i vysoké zvěře, včetně střelby na delší vzdálenosti.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) zajišťuje kontrolovanou deformaci, efektivní přenos energie a dostatečnou penetraci, což vede k rychlému a etickému zásahu zvěře.
Hlavní výhody
- Osvědčený a konzistentní výkon
- Střela JSP pro spolehlivou expanzi
- Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prach
- Velmi dobrá přesnost i na delší vzdálenosti
- Výborný poměr cena / výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | 7 mm Remington Magnum |
| Hmotnost střely | 9,7 g (150 gr) |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Úsťová rychlost | 948 m/s |
| Balistický koeficient (BC) | 0,408 |
| Délka střely | 29,97 mm |
| Balení | 20 ks |
| Využití | Lov střední a vysoké zvěře, střelba na delší vzdálenosti |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost (m/s) |
|---|---|
| Ústí | 948 |
| 100 m | 875 |
| 200 m | 807 |
| 300 m | 741 |
| 400 m | 679 |
| 500 m | 620 |
Použití
Střelivo Federal Power-Shok v ráži 7 mm Rem Mag se střelou 150 gr je ideální pro lov střední a vysoké zvěře i na delší vzdálenosti. Díky vysoké rychlosti a ploché trajektorii poskytuje vynikající balistický výkon v náročných podmínkách.
Parametry náboje Federal 7mm Rem. Mag. Power•Shok® 150 grs JSP
tabulka
křivka
| Brand | Power•Shok® |
|---|---|
| Druh náboje | puškový |
| Ráže | 7 mm Rem. Mag. |
| Hmotnost střely | 150 grs (9.72 g) |
| Délka náboje | 83,6 mm |
| Rychlost V0 | 944,9 m/s |
| Energie E0 | 4 340,8 J |
| BC G1 | 0.359 |
Rychlost V0
m/s
nástřelná vzdálenost
m
výška osy miřidel
cm
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|