Náboj kulový Federal, Power Shok, 8x57 JS, 170Gr (11,0g), Power Shok SP
Federal Power-Shok 8×57 JS (8 mm Mauser), 170 gr / 11,02 g Jacketed Soft Point
Federal Power-Shok 8×57 JS je osvědčené lovecké střelivo nabízející spolehlivý výkon za dostupnou cenu. Je určeno pro lov střední a velké zvěře, kde poskytuje vyváženou kombinaci přesnosti, energie a účinku v cíli.
Střela typu Jacketed Soft Point (JSP) o hmotnosti 170 gr / 11,02 g zajišťuje kontrolovanou expanzi a dostatečnou penetraci. Tradiční konstrukce s olověným jádrem a poloplášťem přináší spolehlivý ranivý efekt při zachování příznivé ceny.
Úsťová rychlost 686 m/s (2250 fps) poskytuje dostatek energie pro efektivní lov na běžné vzdálenosti typické pro ráži 8×57 JS (8 mm Mauser). Kvalitní mosazné nábojnice, zápalky a prachy Federal zajišťují konzistentní výkon a spolehlivou funkci.
Hlavní výhody
- výborný poměr cena/výkon
- poloplášťová střela (JSP) pro kontrolovanou expanzi
- spolehlivý účinek na střední i velkou zvěř
- konzistentní výkon a dobrá přesnost
- kvalitní komponenty Federal
- vhodné pro široké spektrum loveckého použití
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | 8×57 JS (8 mm Mauser) |
| Hmotnost střely | 170 gr / 11,02 g |
| Typ střely | Jacketed Soft Point (JSP) |
| Délka střely | 25,65 mm |
| Úsťová rychlost | 2250 fps / 686 m/s |
| Balistický koeficient | 0,354 |
| Počet nábojů v balení | 20 ks |
| Použití | lov střední a velké zvěře |
| Materiál nábojnice | mosaz |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 2250 fps / 686 m/s |
| 100 yd / 91 m | 2025 fps / 617 m/s |
| 200 yd / 183 m | 1814 fps / 553 m/s |
| 300 yd / 274 m | 1620 fps / 494 m/s |
| 400 yd / 366 m | 1444 fps / 440 m/s |
| 500 yd / 457 m | 1292 fps / 394 m/s |
Federal Power-Shok 8×57 JS je ideální volbou pro lovce, kteří hledají spolehlivé, tradiční a cenově dostupné střelivo pro široké spektrum loveckých situací.
SEO title: Federal Power-Shok 8×57 JS 170 gr JSP
Meta description: Federal Power-Shok 8×57 JS 170 gr JSP. Spolehlivé lovecké střelivo pro střední a velkou zvěř s výborným poměrem cena/výkon.
| Brand | Power•Shok® |
|---|---|
| Druh náboje | puškový |
| Ráže | 8 × 57 IS |
| Hmotnost střely | 170 grs (11.02 g) |
| Délka náboje | 74,3 mm |
| Rychlost V0 | 685,8 m/s |
| Energie E0 | 2 591,6 J |
| BC G1 | 0.354 |
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|