Náboj kulový Remington Ammunition, Premier AccuTip, .22-250 Rem, 50GR (3,2g), AccuTip BT
skladem
960 Kč
20 ks/bal, 48 Kč/ks
793,39 Kč (39,67 Kč/ks) bez DPH
0 bal. v košíku
Výrobce:
Kód:
REM29186
Ráže:
.22-250 Remington
Dostupnost:
> 5 balení
Velikost balení:
20 ks
Zbrojní průkaz:
ano
Pro zakoupení tohoto produktu je nutný zbrojní průkaz. Vyzvednutí objednávky je možné pouze na prodejně.
Střelivo Remington AccuTip-V .22-250 Rem 50 gr (3,24 g)
Remington AccuTip-V je vysoce přesné varmintové střelivo navržené pro maximální přesnost a extrémní účinek v cíli. Kombinuje špičkové letové vlastnosti s konstrukcí optimalizovanou pro okamžitou fragmentaci.
Střela s polymerovým hrotem iniciuje po zásahu rychlou a agresivní fragmentaci – hrot je zatlačen do jádra, což způsobí destrukci tenkého pláště a olověného jádra. Výsledkem je maximální předání energie a okamžitý účinek na drobnou zvěř a škodnou.
Hlavní výhody
- Extrémní přesnost – match-grade výkon
- Polymerový hrot pro rychlou iniciaci fragmentace
- Velmi vysoká úsťová rychlost
- Okamžitý účinek v cíli – ideální pro varmint
- Plně kontrolovaná trajektorie a plochá balistika
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .22-250 Rem |
| Hmotnost střely | 3,24 g (50 gr) |
| Typ střely | AccuTip-V (polymerová špička) |
| Úsťová rychlost | 1 158 m/s |
| Balistický koeficient | 0,242 |
| Balení | 20 ks |
| Využití | Lov škodné, drobná zvěř (varmint) |
Balistika
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Úsťová rychlost | 1 158 m/s |
| 91,4 m | 1 017 m/s |
| 182,9 m | 891 m/s |
| 274,3 m | 776 m/s |
| 365,8 m | 670 m/s |
| 457,2 m | 572 m/s |
Použití
Remington AccuTip-V .22-250 Rem 50 gr je ideální střelivo pro lov škodné a drobné zvěře na střední a delší vzdálenosti, kde je požadována maximální přesnost, plochá trajektorie a okamžitý účinek v cíli.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|