Náboj kulový Remington, C-Bee 22, .22LR, Low Noise, 33GR (2,1g), HP
Remington C-Bee 22 LR, 33 gr / 2,14 g Plated Truncated Cone Hollow Point, 100 ks
Remington C-Bee 22® je speciální malorážkové střelivo navržené pro tichý provoz a konzistentní výkon. Díky nízké úsťové rychlosti a optimalizované konstrukci nabízí minimální hluk při zachování dostatečné účinnosti pro lov drobné zvěře i rekreační střelbu.
Střela typu Plated Truncated Cone Hollow Point (TCHP) o hmotnosti 33 gr / 2,14 g kombinuje dobrou přesnost, spolehlivou expanzi a dostatečnou penetraci na krátké vzdálenosti. Konstrukce se zploštělou špičkou zároveň přispívá k efektivnímu předání energie.
Úsťová rychlost 226 m/s (740 fps) výrazně snižuje hluk při výstřelu, což činí toto střelivo ideálním pro trénink začátečníků, střelbu na zahradě (kde je to legislativně možné) nebo diskrétní lov škodné.
Díky modernizovanému výrobnímu procesu nabízí C-Bee lepší konzistenci, nižší tlak a stabilní balistiku, aniž by docházelo ke ztrátě spolehlivosti.
Hlavní výhody
- velmi nízká hlučnost
- ideální pro výuku začínajících střelců
- vhodné pro diskrétní lov drobné zvěře
- TCHP střela pro lepší účinek v cíli
- konzistentní výkon a spolehlivá funkce
- balení 100 ks
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .22 LR |
| Hmotnost střely | 33 gr / 2,14 g |
| Typ střely | Plated Truncated Cone Hollow Point (TCHP) |
| Úsťová rychlost | 740 fps / 226 m/s |
| Balistický koeficient | 0,095 |
| Počet nábojů v balení | 100 ks |
| Použití | lov drobné zvěře, trénink, rekreační střelba |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 740 fps / 226 m/s |
| 50 yd / 46 m | 692 fps / 211 m/s |
| 100 yd / 91 m | 648 fps / 198 m/s |
| 150 yd / 137 m | 607 fps / 185 m/s |
Remington C-Bee 22 LR je ideální volbou pro střelce, kteří hledají tiché, přesné a spolehlivé střelivo pro krátké vzdálenosti a univerzální použití.
SEO title: Remington C-Bee 22 LR 33 gr TCHP 100 ks
Meta description: Remington C-Bee 22 LR 33 gr. Tiché malorážkové střelivo pro trénink a lov drobné zvěře s minimálním hlukem.
Podobné produkty
|
CCI10019
|
Náboj kulový CCI, Blazer High Velocity, .22LR, 38GR (2,46g), Solid LRN CCI10019 |
skladem |
4,64 Kč
928 Kč / 200 ks
|
|
|
REM21280
|
Náboj kulový Remington, Yellow Jacket, .22LR, 33GR (2,13g), PTCHP REM21280 |
skladem |
3,60 Kč
360 Kč / 100 ks
|
|
|
CCI960CC
|
Náboj kulový CCI, Uppercut 22, .22LR, 32GR (2,07g), JHP Jacked Hollow Point CCI960CC |
skladem |
6,40 Kč
320 Kč / 50 ks
|
|
|
CCI22SMX
|
Náboj kulový CCI, Suppressor MAX, .22LR, 45GR (2,91g), SGM Segmented Hollow Point CCI22SMX |
skladem |
4,43 Kč
443 Kč / 100 ks
|