Náboj kulový Remington, CORE-LOKT, .308 Win..,150GR (9,7g), Core-Lokt SP
Remington Core-Lokt .308 Win, 150 gr / 9,72 g Pointed Soft Point, 20 ks
Remington Core-Lokt® .308 Winchester je legendární lovecké střelivo, které si již více než 75 let drží pozici jedné z nejspolehlivějších voleb pro lov střední a větší zvěře. Díky osvědčené konstrukci nabízí konzistentní výkon, vysokou účinnost a dostupnou cenu.
Střela typu Pointed Soft Point (PSP) o hmotnosti 150 gr / 9,72 g využívá technologii Core-Lokt®, kde je olověné jádro pevně spojeno s měděným pláštěm. To zajišťuje kontrolovanou expanzi až na dvojnásobek průměru, vysokou zbytkovou hmotnost a hlubokou penetraci.
Úsťová rychlost 860 m/s (2820 fps) poskytuje plochou trajektorii a vysokou energii, což umožňuje efektivní zásahy i na delší vzdálenosti. Balistický koeficient 0,314 přispívá ke stabilnímu letu střely a dobrému zachování energie.
Tato laborace je ideální pro lov srnčí, černé i vysoké zvěře a představuje univerzální řešení pro většinu loveckých situací.
Hlavní výhody
- osvědčená konstrukce Core-Lokt®
- kontrolovaná expanze až 2× průměru střely
- vysoká zbytková hmotnost a hluboká penetrace
- spolehlivý výkon na krátké i delší vzdálenosti
- vhodné pro široké spektrum lovu
- výborný poměr cena/výkon
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Ráže | .308 Winchester |
| Hmotnost střely | 150 gr / 9,72 g |
| Typ střely | Pointed Soft Point (Core-Lokt®) |
| Úsťová rychlost | 2820 fps / 860 m/s |
| Balistický koeficient | 0,314 |
| Počet nábojů v balení | 20 ks |
| Použití | lov střední a větší zvěře, delší vzdálenosti |
Balistika – rychlost střely
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 2820 fps / 860 m/s |
| 100 yd / 91 m | 2532 fps / 772 m/s |
| 200 yd / 183 m | 2262 fps / 689 m/s |
| 300 yd / 274 m | 2009 fps / 612 m/s |
| 400 yd / 366 m | 1774 fps / 541 m/s |
| 500 yd / 457 m | 1560 fps / 475 m/s |
Remington Core-Lokt .308 Win je ideální volbou pro lovce, kteří chtějí ověřené střelivo s vysokou účinností, spolehlivostí a dostupnou cenou.
SEO title: Remington Core-Lokt .308 Win 150 gr PSP
Meta description: Remington Core-Lokt .308 Win 150 gr PSP. Osvědčené lovecké střelivo s kontrolovanou expanzí a vysokou účinností.
Podobné produkty
|
RWS2431377
|
Náboj kulový Blaser, CDB, 8x68S, 201GR (13g), CDBR RWS2431377 |
skladem |
124 Kč
2 480 Kč / 20 ks
|
|
|
REMR21430
|
Náboj kulový Remington, Lever Gun, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), Core-Lokt Tipped REMR21430 |
skladem |
88 Kč
1 760 Kč / 20 ks
|
|
|
SPE53614GD
|
Náboj kulový Speer, Personal Protection, 9mm Luger, 115GR (7,5g), Gold Dot HP SPE53614GD |
skladem |
37,80 Kč
1 890 Kč / 50 ks
|
|
|
FED4570HENRY
|
Náboj kulový Federal, Henry Birthday Boy, .45-70 Govt., 300GR (19,44g), JSP FED4570HENRY |
skladem |
90 Kč
1 800 Kč / 20 ks
|